Czy TruBlue się opłaca?

Dzięki zainstalowaniu urządzeń autoasekuracyjnych TruBlue w swoim obiekcie będziecie mogli Państwo obniżyć koszty obsługi, przyciągnąć większą ilość wspinaczy i sprawić, że wspinanie sprawi im jeszcze więcej radości. 

Więcej odwiedzających!

Osoby, które dotychczas rezygnowały ze wspinania ze względu na brak partnera do asekuracji teraz będą mogły częściej odwiedzać Państwa obiekt. Zainstalowanie TruBlue może się również przyczynić do przyciągnięcia nowych klientów.

61% właścicieli ścian wspinaczkowych w USA potwierdziło, że liczba klientów i częstotliwość ich odwiedzin zwiększyła się odkąd zainstalowali autoasekurację TruBlue. *

Czy to się spłaci?

Inwestycja w TruBlue spłaci się w ciągu 12-15 miesięcy jeśli przez ten czas dodatkowych 4-5 wspinaczy wykupi co miesiąc karnet lub jeśli przyciągnie do Państwa obiektu jednego dodatkowego użytkownika dziennie.

Czy to się przyjmie?

Przykład rynku amerykańskiego pokazuje, że ta inwestycja może spłacić się dużo szybciej - wspinanie z autoasekuracją stało się szybko rozwijającym trendem.

62% właścicieli ścian wspinaczkowych potwierdziło, że 50% (i więcej) użytkowników ich ścian korzysta w urządzeń autoasekuracyjnych.*

Na wszelkie dodatkowe pytania odpowie Państwu zespół TopZone

* Badanie firmy Eldorado Climbing Walls

Copyright 2013